Європейська музика з українською душею
26 июля 2022
18:30
80-120
О событии

26 липня Симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича запрошує усіх на особливу програму – «Європейська музика з українською душею». 

Цей вечір стане черговим символом єднання України з державами, які так самовіддано нас підтримують. 

Концерт буде наповнений відомими творами європейських композиторів, тими композиціями, що нині набувають нових, але все таких же актуальних змістів. 

Тональність концерту задасть увертюра Людвіга ван Бетховена «Егмонт», яку також називають «музикою супротиву». 

Вона буде присвячена усім українцям, які героїчно відстоюють незалежність нашої країни і знаходяться на передовій боротьби сил добра із силами зла та стримують орду, що загрожує не лише Україні, а й усій Європі і всьому світу.

Тему боротьби за свободу і незалежність продовжить сюїта українського композитора Георгія Майбороди до трагедії Вільяма Шекспіра «Король Лір», а саме останні частини сюїти: «Марш» і «Бій». 

Музику Джона Вільямса з фільму «Список Шиндлера» оркестр присвятить пам’яті жертв російської агресії – загиблим військовослужбовцям і мирним жителям, яких вбили рашистські орки. 

А інші твори програми звучатимуть як ствердження майбутньої перемоги, мирного життя і розвитку України в родині Європейських країн, які сьогодні подають руку допомоги українському народові та яким ми завжди будемо безмежно вдячні.

Галерея
Купить можно
Онлайн

нажав на кнопку «КУПИТЬ», вы можете выбрать нужный вам билет и оплатить их через VISA \ MasterCard

Электронный билет придет на указанную вами почту

Кассы

можно приобрести в любой кассе Виннице. Кассиры помогут вам выбрать лучшие места.

Список касс можете посмотреть в разделе Кассы

Доставка

мы доставляем билеты в пределах города Винницы

Вас могут заинтересовать