Європейська музика з українською душею
17 серпня 2023
18:00
120-180
Про подію

17 серпня о 18:00 Симфонічний оркестр та солісти Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича запрошують усіх на особливу програму – «Європейська музика з українською душею». 

Цей вечір стане черговим символом єднання України з державами, які так самовіддано нас підтримують. 

Концерт буде наповнений відомими творами європейських композиторів, тими композиціями, що нині набувають нових, але все таких же актуальних змістів. 

Тональність концерту задасть увертюра Людвіга ван Бетховена «Егмонт», яку також називають «музикою супротиву». 

Вона буде присвячена усім українцям, які героїчно відстоюють незалежність нашої країни і знаходяться на передовій боротьби сил добра із силами зла та стримують орду, що загрожує не лише Україні, а й усій Європі та всьому світу. 
Тему боротьби за свободу і незалежність продовжить сюїта українського композитора Георгія Майбороди до трагедії Вільяма Шекспіра «Король Лір», а саме останні частини сюїти: «Марш» і «Бій». 

Музику Джона Вільямса з фільму «Список Шиндлера» оркестр присвятить пам’яті жертв російської агресії – загиблим військовослужбовцям і мирним жителям, яких вбили рашистські орки. 

А інші твори програми звучатимуть як ствердження майбутньої перемоги, мирного життя і розвитку України в родині Європейських країн, які сьогодні подають руку допомоги українському народові та яким ми завжди будемо безмежно вдячні.

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.