Симфонія «Героїчна». Проект «Бетховенські асамблеї»
14 липня 2021
18:30
50-100
Про подію

Музика всесвітньо відомого композитора Людвіга ван Бетховена продовжує і сьогодні лунати та жити в кожному куточку світу. В різні часи багато біографів та істориків досліджували життєвий та творчий шляхи маестро, однак досі творчість генія, як і його біографія, оповиті міфами та нерозгаданими секретами.

Така ж непересічна історія і в створенні третьої симфонії композитора. Вона була написана Бетховеном на честь Наполеона, який був кумиром композитора, як і багатьох інших того покоління.

Але після того як Наполеон самовільно нарік себе імператором, Бетховен глибоко розчарувався в ньому та викреслив ім'я полководця з партитури симфонії, що цікаво, не змінивши при цьому жодної ноти.

Потім дізнавшись про заслання імператора на острів Святої Єлени, Бетховен сказав: «Додавши в симфонію похоронний марш, я точно передчував катастрофу». У першому виданні 1806 року Третя симфонія отримала назву «Героїчна» і була присвячена князю Францу Йозефу Максиміліану фон Лобковіцу.

Симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича. Художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України та культури Польщі Георгій Курков.

Людвіг ван Бетховен. Симфонія №3 Es-dur, оp. 55, «Eroica» («Героїчна»)
1. Allegro con brio
2. Marcia funebre: Adagio assai
3. Scherzo: Allegro vivace
4. Finale: Allegro molto

 

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.

Вас можуть зацікавити
Події відсутні.