Top
Мюзикл «Сімейка Аддамсів»
01 жовтня 2021
19:00
120-370
Про подію

Грандіозне відкриття ювілейного XXV Міжнародного джазового фестивалю VINNYTSIA JAZZFEST-2021!

1 жовтня о 19:00 у Вінницькому театрі ім. Садовського не пропустіть культовий бродвейський мюзикл «Сімейка Аддамсів» литовських постановників та кращих артистів Національної оперети України!

Улюблена історія мільйонів, магічна музика, виняткові декорації та оригінальні костюми, неймовірна кількість пісень, гумору і танцювальних постановок!

Мюзикл «Сімейка Аддамсів» підкорює з перших сцен і з перших нот!

А головне – створений саме для родинного перегляду!

Із дня прем’єри саме цей мюзикл залишається найбільш відвідуваною і найгучнішою виставою!

Бо у нього дійсно неможливо не закохатися!

Над прем’єрою у Національній опереті України працювала литовська постановча група: режисер-постановник і кіноартист Кестутіс Стасіс Якштас, художник-постановник Гінтарас Макаревічус і балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс, а також знамениті українські митці: диригент-постановник - народна артистка України Оксана Мадараш, режисер - Вікторія Стрейча, хормейстер-постановник – Сергій Нестерук.

Сюжет
Бродвейський мюзикл «Сімейка Аддамсів» – це музична версія легендарної історії про інфернально-чаклунську родину, тобто таку, що прагнучи зла, насправді творить добро.

Події розвиваються навколо нового захоплення дочки Аддамсів Венздей (Середи) «нормальним» хлопцем Лукасом Бейнеке.
Знайомство двох сімей має відбутися на званому обіді, який планують влаштувати Аддамси. Венздей і Лукас дають детальні інструкції батькам про те, що треба робити, щоб обід пройшов нормально. Єдине, що поняття «нормально» кожна сім’я трактує по-своєму…

– Це відома історія, яка не втрачає своєї популярності, яку всі добре знають із серіалів та фільмів. Історія про родину, що з точки зору інших людей, живе не за правилами більшості, –  говорить  режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас, –  але, насправді, вони живуть правильно: з гідністю, повагою одне до одного, з любов’ю, дотримуючись обіцянок. Мюзикл нагадує, що головне у житті – сім’я. І це дуже важливо та актуально у наш час, адже родини розпадаються через дрібниці, невеликі сварки, побутові розбіжності. Багато хто забуває, що варто шукати спільні рішення, прагнути порозуміння!

Композитор – Ендрю Ліппа.
Лібрето – Маршалл Брікман, Ріка Еліс.

Цікаві факти про постановку
* На головній театральній премії України «Київська Пектораль-2019» саме мюзикл «Сімейка Аддамсів» виборов одразу дві перемоги – «краща музична вистава» і «краща жіноча роль» (заслужена артистка України Оксана Прасолова за роль Мортиції Аддамс).
* До прем’єри в Україні режисер Кестутіс Стасіс Якштас ставив «Сімейку» у Каунаському державному драматичному театрі. Його вистава кожного разу проходить з аншлагами та збирає повну залу глядачів. Режисер впевнений, що 1 жовтня глядачі VINNYTSIA JAZZFEST-2021 також закохаються у цей мюзикл.
– У Литві на мюзикл «Сімейка Аддамсів» купують не один і не два квитки. На нього, зазвичай, приходять родинами, адже це – родинна вистава. У ній є мораль і для дітей, і для дорослих. Малеча бачить щось своє, їхні батьки – зовсім інше. Але головне – що вистава нікого не залишає байдужими! – каже Кестутіс Стасіс Якштас.
* Розповідаючи про декорації, художник-постановник мюзиклу Гінтарас Макаревічус, зазначає:
– Ми намагалися створити контраст між світлими почуттями родини Аддамсів і темними «потойбічними» декораціями, підсилюючи драматичний ефект. В той самий час, сценічні рішення дуже динамічні, світло постійно змінюється і декорації не тиснуть однозначністю, а моделюють розвиток захоплюючих подій.

Не пропустіть найгучнішу подію осені у Вінниці!

1 жовтня о 19:00 у театрі ім. Садовського на мюзиклі «Сімейка Аддамсів» найяскравіші враження будуть переповнювати всіх!

 

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.