Про подію

Квартет «ГАЛЬЯРДА» святкує 25-річчя!

Згадаємо весь творчий шлях за один вечір, що стане стартом нового етапу.

За роки існування музиканти мали сотні виступів та ряд перемог на престижних конкурсах і фестивалях, серед яких: І премія на конкурсі “Весняна рапсодія” (Київ, 2012), ГРАН-ПРІ Першого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокального та інструментального мистецтва «Музична Україна» (Дніпро, 2021) та І премія Міжнародного конкурсу «AUSTRIAN STARS» (Відень, 2021).

Творче кредо «Гальярди» – пропагувати традиції духового виконавства, кращі зразки класичної та сучасної музики, копітка робота над перекладом та інтерпретаціями виконуваних творів, висока культура ставлення до авторського тексту. Репертуар музикантів складають твори різних стилів та епох – від бароко до сучасної музики.
 
22-го вересня о 18:30 в залі Вінницької філармонії розділіть цей знаковий ювілей із колективом, що був створений в 1996 році з викладачів музичного училища та солістів Вінницької обласної філармонії.

Теперішній склад квартету: Альона ТКАЧУК (флейта), Ярослав ФІСЬКОВ (гобой), Сергій ЯЦЮК (фагот), Олена БУРСЬКА (фортепіано).

Солісти ювілейного концерту: заслужена артистка України Наталія Лановенко (сопрано), Йосип Машталяр (баритон), Руслан Дворницький (ударні) та хореографічний колектив Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

Художній керівник – Денис Кулик.

 

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.