Тріо Олексія Петухова, Лаура Марті vs JAZZ in KYIV
VINNYTSIA JAZZFEST-2021
02 октября 2021
20:00
100
О событии

Тріо Олексія Петухова  / Лаура Марті і JAZZ in KYIV


2 жовтня о 20.00 у Вінницькому аеропорту (с. Гавришівка) на ювілейному XXV Міжнародному джазовому фестивалі VINNYTSIA JAZZFEST-2021 вас чекає одразу два концерти!

У 1 відділенні Тріо Олексія Петухова (Одеса, Україна) виступить з новим проєктом «NORDIC ADVENTURE».

Склад:
Олексій Петухов – рояль, клавіші (Україна)
Валерій Буримченко – бас (Україна)
Олексій Чубко – ударні (Україна)

У 2 відділенні всіх запалить концерт дивовижної LAURA MARTI (Україна) і культового секстету «JAZZ in KYIV» на чолі з легендою українського джазу Олексієм Коганом!

Склад:
Олексій Коган – бас-гітара (Україна)
Лаура Марті – вокал (Україна)
Артем Менделенко – саксофони (Україна)
Михайло Менделенко – гітари (Україна)
Володимир Камінський – клавіші (Україна)
Валерій Волков – барабани (Україна)


Про музикантів

Олексій Петухов – представник одеської джазової школи, один із лідерів джазового співтовариства Одеси, талановитий аранжувальник, композитор, продюсер і справжній романтик сучасного джазового фортепіано.

Коли говорять «одеський джаз» – мають на увазі Олексія Петухова, який є одним із найбільш пізнаваних та затребуваних джазових піаністів України і на VINNYTSIA JAZZFEST-2021 виступить зі своїм славетним Тріо, що завжди дивує мозаїкою неперевершеного таланта і драйву.

Олексій Петухов закінчив Одеське музичне училище як джазовий піаніст та Одеську музичну академію як академічний піаніст. З тих пір бере активну участь у багатьох концертах і джазових фестивалях в Україні, Литві, Болгарії, Німеччині, Франції та інших країнах.

У творчій біографії Петухова  – безліч цікавих проектів, як авторських, так і у співпраці з кращими імпровізаторами сучасної джазової сцени. Виступав з такими зірками, як Чанда Рул, Грейс Гарланд, Філо Машадо, власник «Греммі» Грегорі Портер, Кевін Махогані, Карл Фрієрсон, Аллан Харріс, Джейсон Браун, Ів Корнеліус, Бенні Бенак, Грегорі Бойд, Сіван Арбель, Джульєтт Келлі, In-Grid, Haddaway, Рейчел Террієн та багатьма іншими.

З 2000 року викладає фортепіано і джазову імпровізацію в Одеському коледжі мистецтв ім. Данькевича та є диригентом джазового оркестру Миколи Голощапова. У 2013 році став переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Master Jam Fest» (Одеса).

Концерти Олексія Петухова – це завжди велика подія, що поєднує тонку й глибоку лірику з повнофактурною яскравою міццю, запальними й різноманітними стильовими ритмами. Його імпровізації відрізняються мелодійністю, великою емоційною амплітудою і водночас – цілісністю, а його манера гри, настояна на класичному піанізмі, пронизана прекрасним романтичним початком, який ясно виражає себе у кульмінаціях соло неперевершеного одеського піаніста.

 

Jazz in Kyiv Band feat. Laura Marti

Бенд Jazz in Kyiv Band feat. Laura Marti створений відомим джазовим радіожурналістом, організатором і музикантом Олексієм Коганом та його другом, продюсером і піаністом Володимиром Камінським.

Будучи арт-директором багатьох українських джазових фестивалів, включаючи Leopolis Jazz Fest, Jazz in Kiev, Koktebel Jazz Fest та інших, Олексій Коган чудово грає на бас-гітарі.

До складу бенду також входять відомі джазові музиканти: українська джазова співачка вірменського походження, композитор, сонграйтер, викладач Лаура Марті, саксофоніст і викладач Артем Менделенко, один з топових джазових гітаристів України Міша Менделенко та барабанщик, композитор, аранжувальник Валерій Волков.

 

Галерея
Купить можно
Онлайн

нажав на кнопку «КУПИТЬ», вы можете выбрать нужный вам билет и оплатить их через VISA \ MasterCard

Электронный билет придет на указанную вами почту

Кассы

можно приобрести в любой кассе Виннице. Кассиры помогут вам выбрать лучшие места.

Список касс можете посмотреть в разделе Кассы

Доставка

мы доставляем билеты в пределах города Винницы

Вас могут заинтересовать
События отсутствуют.