Дарек Рубіновський vs ShockolaD; OLD FASHION BAND з проєктом «BEST of SOUL»
VINNYTSIA JAZZFEST-2021
03 октября 2021
18:00
60
О событии

Дарек Рубіновський & ShockolaD  / OLD FASHION BAND з проєктом «BEST of SOUL»


3 жовтня о 18.00 у Вінницькому аеропорту (с. Гавришівка) на ювілейному XXV Міжнародному джазовому фестивалі VINNYTSIA JAZZFEST-2021 вас чекає одразу два концерти!

У 1 відділенні магією етноджазу вражатимуть зірки Польщі та України - Дарек Рубіновський & ShockolaD.

Склад:
Дарек Рубіновський – саксофон (Польща)
Дана Винницька – вокал (Польща)
Ігор Гнидин – барабани (Україна)
Анастасія Литвинюк – клавішні (Україна)
Андрій Кохан – бас-гітара (Україна)

У 2 відділенні з надзвичайним проєктом «BEST of SOUL» виступить OLD FASHION BAND (Нігерія, Ангола, Гана, Україна).

Склад:
Аняня Удонгво – вокал (Нігерія)
Клеулія Даніель – вокал (Ангола)
Антон Самутін – труба (Україна)
Андрій Чмут – саксофон (Україна)
Ігор Сідаш – піаніно (Україна)
Нікіта Наконечний – гітара (Україна)
Джордж Івезе – бас (Нігерія)
Тобі Фатонаде – ударні (Гана)


Про музикантів і колективи

Дарек Рубіновський – знаменитий польський саксофоніст і композитор.

Музикант, який не боїться викликів! Його енергійний, чуттєвий, іноді шалений стиль вражає! Його музика - це надзвичайно потужний саунд зі сталевим характером, як у Джона Колтрейна.

Учасник Szymon Klima Quintet, співзасновник групи SKICKI SKIUK, з якою записав свій перший альбом «ChraRuMiMia» у студії Лешека Мождера. Закінчив Музичну академію у Вроцлаві. Живе у Берліні. Нещодавно почав працювати з власним квартетом над дебютним альбомом «Believe Yourself».

 

ShockolaD – один із найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music.

Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму.

Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають в повітрі.

Музика, що передає енергетику, до якої музиканти доторкнулись безпосередньо в різних частинах світу.

Музика, що ламає кордони та поєднує людей і культури всього світу в одне ціле.

Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це ShockolaD.

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Литвинюк, які є його засновниками та ініціаторами. Музиканти постійно грають на різноманітних концертних майданчиках – на фестивалях, на великих сценах, у клубах.

Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів.

Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків.

Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їхній концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією.

Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

На даний момент основна ідея проекту – розвивати музику в різноманітних напрямках і формах та пошук нового звучання. Тому Ігор та Анастасія концентруються на співпраці з різними музикантами з України, Польщі та світу. Для поєднання різних культур та створення нового музичного мислення.

Дискографія: 2008 – «Number One», 2009 – «Покоси», 2010 – «ShockolaD. JazzBez + Jazz Kolo. Live», 2010 – «Щедрий вечір з добрим jazzom», 2012 – «WORLD», 2016 – «NOVA», 2018 – Bria Blessing & ShockolaD «IVASYUK»
Учасники фестивалів: «Jazz Bez» (Львів ), «Fliugery Lvova» (Львів ), «Metro Jazz» (Львів) «Jednist» (Київ), «Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie» (Краків, Польща), «Art Mashine» (Вільнюс, Литва), «Jazz Fest» (Суми), «XIX Festival of Ukrainian Culture» (Сопот, Польща), «Fortmission» (Львів), «Amiens Jazz Festival» (Ам’єн, Франція), «Mute Nights» (Одеса), «Ewropejski Stadion Kultury» (Жешув, Польща), «Alfa Jazz Fest» (Львів), «UA/PL Alternative Music Meetings» (Вроцлав-Львів), «Art Of Tolerance» (Євпаторія), «Фестиваль Партнерства» (Львів), «Cosmopolit Jazz Fest» ( Київ).

 

OLD FASHION BAND – яскравий джазовий бенд, що об’єднав музикантів із Нігерії, Анголи, Гани та України. Це унікальний бенд, у який просто неможливо не закохатися!

Їхній запал та драйв з найперших секунд концерту скоряє серця всіх глядачів!

Улюбленці джазової публіки на VINNYTSIA JAZZFEST-2021 презентують свій винятковий проект «BEST of SOUL». Готуйтесь до особливих вражень!

 

Галерея
Купить можно
Онлайн

нажав на кнопку «КУПИТЬ», вы можете выбрать нужный вам билет и оплатить их через VISA \ MasterCard

Электронный билет придет на указанную вами почту

Кассы

можно приобрести в любой кассе Виннице. Кассиры помогут вам выбрать лучшие места.

Список касс можете посмотреть в разделе Кассы

Доставка

мы доставляем билеты в пределах города Винницы

Вас могут заинтересовать
События отсутствуют.