Організаторам

ОрганізаториAfisha.vn.ua – національний квитковий оператор, який продає 100% офіційні квитки на всі заходи: концерти, фестивалі, бізнес конференції та семінари, театральні постановки, дитячі та спортивні заходи.

Наша сила в системності і науковому підході: всі бізнес-процеси ми опрацьовуємо досить осмислено і глибоко. Karabas.com – велика компанія, яка драйвить та розвиває ринок. Ми першими в своїй галузі впровадили технологію електронних квитків по всій країні, збудували інноваційну бізнес-модель і створили найбільшу дистриб'юторську мережу. Щодня ми вдосконалюємо наш сервіс, роблячи його краще для клієнтів, тим самим домагаючись вашої довіри.

Переваги в цифрах

Більше 1000
організованих концертів

Більше 5
років досвіду

20 + місць для
проведення

10 + кас дляпридбання
квитків

Як ми працюємо

Ми поділяємо вашу пристрасть до музики, видовищних подій і якісних шоу. За роки роботи ми набили чимало гуль, вчилися на власних помилках і провели безліч масштабних подій. Ми знаємо, як створюються успішні заходи, і з радістю ділимося накопиченим досвідом з партнерами.

Ми допомагаємо організаторам подій будь-якого масштабу: від невеликих (на кілька десятків осіб), до стадіонних концертів і фестивалів на десятки тисяч глядачів. Для кожного ми стаємо турботливим, чуйним і розуміючим другом. Або просто надійним партнером, якщо ви не дуже любите дружити :)

Залишити заявку