Ставка «Вервольф»
Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму (ставка «Вервольф»)
14 вересня 2021
10:00
10-100
Про подію

Польова ставка Гітлера «Вервольф» (з німецької «озброєний вовк») – одне з найзагадковіших місць в Україні часів Другої світової війни, навколо якої і нині існує безліч міфів і легенд.

У 2011 р. тут було створено Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму, відвідувачі якого матимуть змогу зануритись в атмосферу історичного періоду; дізнатися про створення і функціонування ставки; ознайомитися з результатами сучасних досліджень.


Музейний комплекс складається з двох об’єктів: території самої ставки з музейним павільйоном та братської могили військовополонених і громадян окупованих німцями країн, які будували ставку.

Експозиційні матеріали комплексу базуються виключно на історичних фактах, документах Державного архіву Вінницької області, архіву Служби безпеки України, Центрального державного кінофотофоноархіву ім. Г. С. Пшеничного, матеріалах краєзнавців, дослідників подій Другої світової війни і відображають достовірний плин подій.

Вздовж екскурсійного маршруту встановлені інформаційні стенди, що розповідають про період окупації, історію створення ставки, вигнання нацистських окупантів з Вінниччини.

Враховуючи те, що на території колишньої ставки «Вервольф» крім протипожежного басейну не залишилося жодної цілої споруди, було створено схему-макет «Вервольф» 1942–1944 рр.» із нанесеними об’ємними будинками та бомбосховищами, оглянувши яку можна скласти повне уявлення про колишній «Вервольф».

Час роботи: 10:00–17:30
Вихідний: понеділок

 

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.