Sound of Ukraine
07 червня 2024
18:00
180-400
Про подію

«ЗВУКИ УКРАЇНИ - вільному світу» - це послання надії, послання любові з України всьому світу. Це спілкування зі світом універсальною мовою музики. 

Проєкт SOUND of UKRAINE  відбувається у Європі з 2022 року. Фінальний концерт 2023 року з великим успіхом пройшов у Берлінської філармонії, який відвідали відомі політики та дипломати і який став культурно – дипломатичною сенсацією. 

Вперше у Вінниці симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, один з найстаріших і найвідоміших оркестрів України у світі,  під музичним керівництвом народного артиста України Володимира Сивохіпа виконає Симфонію № 9 «З нового світу» Антоніна Дворжака, а також Концерт Віктора Косенко для фортепіано з оркестром. Солістка Віоліна Петриченко.
Р
одзинкою концерту і його драматичним фіналом  стане твір Сергія Юшкевича за мотивами відомої пісні Щедрик в обробці Миколи Леонтовича та листами жінок України вільному світу з книги Орелі Брос «Світло з темряви. Листи українських жінок вільному світу». 

Організатор – концертна агенція OPEN  MUSIC PROJECT – UKRAINE на підтримку міжнародного благодійного фонду «Український мистецький ренесанс» та платформи «HELP US. SAVE UKRAINIAN CULTURE»
 

Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.