Про подію

Вінницька обласна філармонія ім. М.Д. Леонтовича знову відчинила свої двері для усіх маленьких вінничан та гостей нашого міста!

Тому, якщо ви досі не знаєте як зробити новорічні дні незабутніми, або, можливо, до сих пір не визначилися з подарунком, не журіться!

Вінницька філармонія презентує грандіозну святкову виставу «СОН РІЗДВЯНОЇ НОЧІ».
Автор сценарію та режисер-постановник – Олександр Бойцун.

На вас чекає надзвичайно захоплива історія, зустріч із героями популярних мультфільмів та цікаві інтерактиви. Незабутні враження для усієї сім'ї гарантовані!

Не пропустіть нагоди подарувати вашим діткам справжню новорічну казку, сюжет якої перенесе вас у неймовірний світ фантазій…

З давніх-давен люди вірили у дива, і, зазвичай, найбільші чудеса траплялися у святкову пору, адже саме тоді магія на землі оживала і відбувалися ті речі, які навіть не всі могли пояснити.

Хто б міг подумати, що якраз в переддень свята хитрий дідько вирішить попустувати й начаклувати так, що повідчиняються портали у паралельні світи, крізь які з різних вимірів телепортуються казкові створіння та зустрінуться у нашому світі.

І серед них будуть не тільки усім знайомі та улюблені герої, а й лиходії, які захочуть завадити святу... Втім, будьте певні, що друзі з різних світів, разом із глядачами, спільними зусиллями зуміють подолати всі труднощі та випробування, які випадуть на їхню долю, і вкотре зможуть зробити так, щоб добро тріумфувало, а найголовніше, допоможуть Святому Миколаю з подарунками дістатися до діток!

Ця незвична історія трапилася в звичайнісінькому українському селі, в різдвяно-новорічний час, коли люди святкували та веселилися…

Втім, цього разу всі могли залишитися без свята, адже до оселі однієї господині завітали неземні чари…

А наснилося їй це все, чи трапилося насправді – ви подивіться та самі все вирішіть.

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.