Top
MONATIK
28 травня 2022
20:00
390-800
Про подію

MONATIK - співак і композитор. Переможець в номінаціях "Кращий виконавець", "Кращий кліп" і "Хіт року" на престижних музичних преміях України, країнах СНД і Балтії.
 
Стадіонне шоу MONATIK "LOVE IT Ритм" стало самим знаковою подією в українській музичній індустрії за останнє десятиліття. Більше 60 тисяч людей відвідало шоу відомого артиста. Трансляція наймасштабнішого шоу країни здійснювалася на телеканалі "1 + 1".
 
Варто зазначити, що попередня концертна програма "Vitamin D", презентація якої відбулася в жовтні 2017 року київському Палаці спорту, визнана "Кращим концертним шоу" за версією професійної музичної премії YUNA, а також телевізійною премією "Телетріумф".
 
Після стадіонного шоу, масштабного світового турне і неймовірного успіху третього сольного альбому артиста, музичні критики визнали MONATIK "поп-королем" української сцени. Що не дивно, адже хіти "LOVE IT ритм", "Сильно", "Те, від чого без розуму", "Vitamin D", "Кружляє", "Кожен раз", "Мокра" не покидають лідируючі позиції в музичних чартах на території України, Європи і країнах СНД. А альбом "Звучить" названий "Кращим альбомом" за версією музичної професійної премії YUNA, а "LOVE IT ритм" з першого дня.
 
Крім сольних синглів, артист постійно радує своїх шанувальників творчими колабораціями з такими артистами, як Надя Дорофєєва, alyona alyona, Анна Седокова, LOBODA, Віра Брежнєва, L`One, Quest Pistols Show і іншими.
 
Під час проведення міжнародного конкурсу "Євробачення 2017" саме MONATIK був удостоєний честі стати запрошеним артистом, який відкриває конкурс. Хіт "Spinning" з першого ж дня став трендом на YouTube, а виступ MONATIK - одним з найбільш обговорюваних подій міжнародного конкурсу серед фанів і європейських ЗМІ.
 
Ставши тренером у проекті "Голос. Діти" MONATIK постав перед глядачем, як ментор, який привів до перемоги свою підопічну, саме завдяки своєму оригінальному прочитання відомих музичних хітів. Після чого MONATIK став тренером "Голос країни 10".
 
Зі своєю концертною програмою артист відвідав усі куточки України. Фірмову музично-танцювальну терапію від MONATIK почули в Америці, Канаді, Великобританії, Німеччини, Італії, Швейцарії, Казахстані, Польщі, Білорусі, Еміратах, Іспанії та Франції, де артиста вже давно чекали фани. Світовий тур MONATIK став справжньою подією для шанувальників артиста. Зі своєю концертною програмою артист відвідав понад 20 країн. На кожній концертному майданчику SOLD OUT був оголошений задовго до початку концерту.

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.