Top
09.07.22 20:00
Top
KALUSH
09 липня 2022
20:00
290-620
Про подію

Яскраві представники нової хвилі вітчизняного хіп-хопу.

Самобутній стиль творчості гурту.

Крута програма із найкращих робіт реп-тріо.

ВЕЛИКИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ГУРТУ KALUSH У PIROGOV SKY

Когорта гуртів нової хвилі була би без цих хлопців не настільки яскравою. Адже стиль читки, у якому артисти використовують особливий сленг, властивий лише KALUSH. До речі, найкраще його розуміють також представники саме міста Калуш. Але, з огляду на зростаючу популярність колективу, унікальну мову гурту зацінили вже багато слухачів. Приєднуйтеся!

Гурт KALUSH був заснований 2019-го року і отримав назву на честь рідного міста лідера тріо. Зимою 2021-го був випущений перший альбом HOTIN. Однією із найпопулярніших пісень платівки є хіт «Зорі». Відео на трек переглянули в YouTube вже понад 7 мільйонів користувачів.

Склад KALUSH:

- лід-MC Псючий Син;
- Ігор Діденчук (талановитий мультиінструменталіст);
- Килиммен (збірний образ калуського супергероя).

____________________________

Kalush – фрешмен реп-сцени, дружній проект видатної реперки Аlyona Аlyona, самостійний та автентичний реп-виконавець, який захопив серце андеграунду щирою та моторошною читкою.

Kalush aka Псючий син читає на українській реп-сцені не більше 3-х років. Хлопець назвався ім'ям міста Калуша біля Івано-Франківська, з якого він родом. Там на нього звернув увагу поважний реп-персонаж Nashiem Worryk і допоміг з першими мікстейпами.

Псючий формально є фрешменом у репі, але свій перший трек він записав, коли йому було 14 років (близько 10 років тому). Калушанські реалії, про які читав виконавець, були зрозумілі та сподобалися шанувальникам. Пізніше на його заклик до співпраці відгукнулися: Ігор Діденчук – хлоп, який вміє грати на півсотні музичних інструментів. MC Килиммен, що вже не перше відео повністю та вдало маскується під український кавер.

Учасники співпрацюють і зараз. Хіт «Зорі» називають головною реп-подією України 2020 року – за кілька місяців відео набрало 4 мільйони переглядів!

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.

Вас можуть зацікавити
Top
04 червня 2022
20:00
390-1200
Top
23 липня 2022
20:00
250-680