Ігор Юрковський. Ти - мої крила
13 серпня 2021
18:00
150-200
Про подію

Запрошуємо Вас отримати незабутні враження, прослухавши пісенні та музичні композиції Ігоря Юрковського в його талановитому індивідуальному аранжуванні та авторському поданні.

ЖИВИЙ ЗВУК!

Ліричний концерт «Ти-мої крила» з акустичними інтонаціями від талановитого автора і виконавця, заслуженого артиста України перенесе Вас у Світ НЕсинтетичної музики та творчості, яка з’явилася  на світ, пройшовши скрізь струни душі співака.
Ви і Ваша родина отримаєте  можливість перебувати декілька годин у феєричному оточенні гармонійно поєднаних музики і шоу.
Нові музичні композиції у поєднанні із беззаперечними хітами з творчого надбання заслуженого артиста України не залишать Вас байдужими і дозволять отримати справжню насолоду від сучасної української музики.
Ігор Юрковський вже багато років поспіль  популяризує через призму свого таланту українську сучасну музику. За десятки років у артиста є своя вдячна аудиторія, яка з нетерпінням очікує на його концерти.
Інтенсивна гастрольна діяльність Ігоря Юрковського тільки збільшує коло поціновувачів його творчості, адже учасники його сольних концертів у багатьох країнах світу після прослуховування перших акордів його композицій перетворюються на беззаперечних шанувальників його творчості і таланту.
Ігор Юрковський запрошує Вас провести серпневий вечір п’ятниці у затишній залі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича разом з ним та його талановитими доробками.

До зустрічі на святі української музики 13 серпня 2021 року о 18:00!

Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр безкоштовно привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.