Фестиваль ремесел «Дунстан»
20.09.20 09:00
150-250
Про подію

19-20 вересня відбудеться другий всеукраїнський Фестиваль ремесел «Дунстан». Захід проводитиметься в онлайн та офлайн форматах на території Центру ремесел «Дунстан» у селі Стадниця (6 км від Вінниці).

Фестиваль носить ім'я покровителя ковалів, ювелірів та музикантів – святого Дунстана, який жив у X столітті у британському місті Гластонбері. Захід поєднує легенди і атрибутику середньовічної Англії із старовинними українськими традиціями мистецтва та побуту . Тому дійство буде розгортатися на локаціях Парку середньовічних розваг, Музею просто неба Гластобері (Древній Авалон) та на стародавніх майстернях ремістників.

Оновлені локації Фестивалю працюватимуть два дні з 9-00 до 19-00.

Фестиваль ремесел «Дунстан» створює цікаве дозвілля для дітей та дорослих, що сприяє зміцненню сім'ї та збереженню сімейних цінностей, підвищенню інтересу до роботи майстрів-ремісників, популяризації української та європейської культурної спадщини, а також вирішенню проблеми інтернет-залежності.

Серед учасників Фестивалю: клуб історичних реконструкцій «Аркона» (м. Вінниця), проект «Перехрестя епох» (м. Маріуполь), гурт середньовічної музики «Бурдони Черна» (м. Чернівці), Танцювальна Студія «Шахіна» (м. Вінниця) та інші.

На фестивалі вам пропонується: 16 майстер-класів з народних ремесел та кулінарії; шоу середньовічного бою; екскурсія до музею середньовічної Британії; інтерактивна гра «Ремесла України»; флеш-моб із середньовічних танців, ігри та концерт старовинної музики.

Тематика Фестивалю – Середньовічна Британія часів Короля Артура. Ми заохочуємо учасників, які будуть вдягнені у стилізовано старовинні костюми, безкоштовним флеш-мобом із середньовічних танців та участю у змаганнях "Перегони на покосах".

Програма фестивалю:

  • середньовічний ремісничий ярмарок та майстерні ремесел (16 майстер-класів протягом 2-х днів).
  • Анімаційна програма з посвячення дітей у лицарі.
  • Лицарські змагання та майстер класи з середньовічного фехтування від клубу історичного фехтування «Аркона».
  • Середньовічний тир від історичного проекту «Перехрестя епох» (стрільба з луків, арбалетів, жбурляння кованих цвяхів та шнурків».
  • Відвідування музею британського містечка Гластонбері.
  • Інтерактивна гра «Ремесла України» (вперше в Україні!).
  • Флеш-моб "Танець від Діани Подолянчук в стилі короля Артура" (19  вересня)
  • Командні змагання "Перегони на покосах" (20 вересня)
  • Відвідування Парку середньовічних розваг, де на Вас чекають різноманітні командні ігри та змагання (гойдалки, ходулі, середньовічний лабіринт, командні лижі, бій мішками на колоді, тощо).

Умови участі у Фестивалі ремесел «Дунстан" – відвідування Фестивалю на території Центру ремесел «Дунстан» у Стадниці:

- Срібний квиток - 150 гривень за день. Доступ на локації: музей старовинного британського містечка Гластонбері, лицарські бої, середньовічні ігри (ходулі, гойдалки, бій мішками на колоді, командні лижі, атракціони "Середньовічний лабіринт" та "Лицарський приціл" ), майстерні ремесел та ярмарок творчих виробів.

- Золотий квиток - 250 гривень за день. Всі можливості за срібним квитком, а також посвята у лицарі, майстер-класи із стрільби з луків та карбування монети святого Дунстана (монета залишається на згадку про фестиваль).

Участь у майстер-класах з народних ремесел оплачується додатково.

Щоб запобігти чергам для групових замовлень (від 10 чоловік), є можливість зарезервувати майстер-класи з ремесел на певну годину.

З метою запобігання скупчення людей кількість участників Фестивалю обмежена. Радимо завчасно потурбуватися про придбання квитків. Всі необхідні запобіжні правила безпеки впродовж заходу будуть дотримані.

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.

Вас можуть зацікавити
Події відсутні.