Андрій Щегель. Артист в Законі
12.09.20 19:00
200-250
Про подію

Відмінний комік, неперевершений за кількістю сольників, неймовірно харизматичний, вкрай затребуваний Андрій Щегель вривається з великим туром по Україні та ближньому зарубіжжю з програмою "Артист в Законі".

Запитай про це ім'я у тих, хто знає українську комедію або глянь його виступу в Ютубі. Обов'язково приходь, бери родину, друзів і купи квиток заздалегідь, тому що їх точно не залишиться. Буде потужно!

Це мега чел. Він талановитий, він прекрасний, він володіє унікальним почуттям гумору, він багатогранний, він змінюється, він текучий. Він вселяє жах і страх своїми заломлення. Він володіє якоюсь містичною силою. Так? Зачаровує, просто. Це тип, який реально маніпулює свідомістю людей, він може переломити життя будь-якої людини. Повернути її в якомусь напрямку. Зробити йому добре або навпаки, зробити йому погано.

Це неймовірний чел. Це чел, який вистрибує з парашутом, у нього пульс 60. Він виходить в прямий ефір, там, в 43 роки він танцює пасадобль там якісь, вальси танцює якісь, у нього пульс 60. Він спить перед ефіром 20 хвилин, наводячи страх і жах на тих, хто поруч. Він примудряється жартувати без заготовок, без сценаристів. Тобто це нереальний тип.

Це артист в законі. Він не працює на дядю. Жодного продюсерського контракту. Ніколи! Завжди сам. І чому він став стендап коміком? Тому що не піде на фабрику, на завод. Тому що ось так от (клацання пальцями), з слова щось зробити. Ось це і є акт творчості. Ось це і є акт створення. Розумієш? Коли «на початку було слово».

Абсолютно нова програма.

І пам'ятай девіз, який вже став класикою: не прийшов - проїбав!

Галерея
Придбати можна
Онлайн

Натиснувши на кнопку «Придбати квитки», ви можете вибрати потрібні вам квитки і оплатити їх через VISA \ MasterCard

Каси

Квитки можна придбати в будь-якій касі Вінниці. Касири допоможуть вам вибрати кращі місця.

Список кас можете переглянути в розділі Каси

Доставка

Зателефонуйте нам і оберіть квитки.

Наш кур'єр привезе їх до вас додому або на роботу в зручний для вас час.